Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Березень » 17

4 червня 2011 р. відбудеться відкритий кубок міста Стрия з футболу серед дворових команд.

Запрошуємо до реєстрації команди.

Це буде другий відкритий кубок міста, який проводить ГО «Молодь Стрийщини».

Традиційно змагання відбудуться в суботній ранок на футбольному міністадіоні ДЮСШ по вул. С. Крушельницької. Крім змагань команд з футболу показиватимуть свою артистичну майстерність представники групи підтримки.

В 2010 р. в кубку міста переміг Стрийський «Газмяс». В змаганнях 2010 р. приймало участь 12 команд. В результаті змагань перемогла команда Газмяс (капітан О.Павлів), на другому місті команда  «ІППТ фореве» капітан А. Федитник, на третьому команда «Фішка» капітан (Т. Берчак), на четвертому команда «Основа» (капітан Т. Гавриш).

Кращим гравцем турніру став Олег Павлів (Газмяс), кращим бомбардиром турніру став Іван Зарічний (11 голів) (Фішка), кращим захисником Тарас Гавриш (Основа), кращим воротарем Любомир Цісарський (ІППТ фореве).

В рамках турніру з підтримкою виступили дівчата з клубу «Краса і грація» (керівник Л.Петринець) та формація Ольги Мацьків.

Переможці отримали кубки та медалі, а команда «Основа», яка вийшла в фінал та команда «Район» в якій був іменинник отримала футбольні мячі від міського відділу ДАІ.